SUTARTIES SĄLYGOS

Šios sutarties šalys, iš vienos pusės ERDESA,UAB kaip elektroninės sistemos www.erdesa.lt administratorius (toliau – Tarpininkas) ir fizinis (arba juridinis asmuo), užsiregistravęs ir perkantis prekes / dovanų čekius elektroninės prekybos sistemoje www.erdesa.lt iš kitos pusės (toliau – Pirkėjas).

1. SUTARTIES OBJEKTAS

1.1. Šia Sutartimi Tarpininkas ( www.erdesa.lt ) įsipareigoja pristatyti Pirkėjui pirkėjo išsirinktą bei apmokėtą prekę. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti Tarpininkui už prekę.
1.2. Prekės /dovanų čekiai užsakomi elektroninės prekybos sistemoje www.erdesa.lt . Pirkėjas pildo užsakymo formą bei apmoka už prekes banko pavedimu į nurodytą banko sąskaitą, elektroninės bankininkystės sistemoje arba grynais, pristačius užsakymą. Apie užsakytas prekes Pirkėjas informuojamas užsakymo formoje jo nurodytu elektroniniu paštu. Pirkėjui ar jo nurodytam asmeniui, nurodytu adresu paštu išsiunčiamos prekės arba pristatoma per kurjerių tarnybą. Pristatome per 1-4 darbo dienas užsakymo formoje nurodytu adresu.
1.3. Sutartis įsigalioja nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką "Sutinku su sutarties sąlygomis” ir atlieka apmokėjimą. Jeigu bus apmokama grynais, pristačius dovanų čekius/prekės, Užsakymo formoje tai būtina pažymėti. Šiuo atvėju sutartis įsigalioja kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką "Sutinku su sutarties sąlygomis”.

2. PREKIŲ GALIOJIMAS

2.1. Prekės galioja tokį terminą, koks nurodytas ant prekės įpakavimo arba taros.

3. PASLAUGŲ KAINA, PRISTATYMAS IR ATSISKAITYMO TVARKA

3.1. Pirkėjo perkamų prekių kaina yra pateikiama el. prekybos sistemoje www.erdesa.lt . PVM jau įskaičiuotas į galutinę kainą .
3.2. Prekių pristatymas yra nemokamas Lietuvos Respublikos teritorijoje jeigu užsakymo kaina 43.44 EUR ir didesnė
. Jeigu užsakymo suma nesiekia 43.44 EUR (, pristatymas Lietuvos teritorijoje 3.48 EUR. Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją nepriklausomai nuo užsakymo sumos – 17.38 EUR Užsakymas pristatomas per 1-4 darbo dienas. Užsakymo pristatymas į užsienio šalis yra papildomo tarpusavio susitarimo objektas. Šiuo atveju prašome kreiptis į administraciją telefonu : +370 (5) 212 32 50 arba info@erdesa.lt ; uzsakymai@erdesa.lt .
3.3. Standartinis įpakavimas yra nemokamas.
3.4.
 Atsiskaityti už prekes galima banko pavedimu, pervedant pinigus į nurodytą banko sąskaitą arba grynais pristačius užsakymą. Jeigu pasirinksite mokėjimo būdą grynais gavus užsakymą, Tarpininkas su Jumis iš anksto susisieks telefonu ir galutinai suderins pristatymo laiką.

3.5. Pasirinkus apmokėjimo būdą: apmokėti grynais, prekes bus pristatytos per siuntų tarnybą. Pasirinkus apmokėjimo budą: pavedimu – prekės bus pristatytos paštu.

4. ŠALIŲ TEISĖS IR PAREIGOS, ŠALIŲ ATSAKOMYBĖ

4.1. Pirkėjas turi teisę:
4.1.1. reikalauti savalaikio ir tinkamo užsakytų Paslaug
ų teikimo, išskyrus atvejus numatytus šioje sutartyje.
4.1.2. grąžinti prekes per 10 kalendorinių dienų Lietuvos Respublikos įstatymu nustatyta tvarka, jeigu neatidaryta pakuotė, prekė nenaudota ir nesugadinta. Tinkamai supakuota prekė grąžinama registruotu paštu arba per kurjerių tarnybas. Prekės grąžinamos žemiau nurodytu adresu. ERDESA,UAB administracija po prekės grąžinimo perveda pinigus į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 3 darbo dienas. Jeigu prekės grąžinimas įvyko dėl Tarpininko klaidos, visas prekės grąžinimo išlaidas apmoka Tarpininkas. Jeigu prekės grąžinimas įvyko ne dėl Tarpininko klaidos, prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Tuo atveju, jei grąžinta prekė bus atidaryta, naudota ar bus pažeista gamintojo pakuotė, pinigai už prekę negrąžinami ir prekė nekeičiama.
4.2. Užsakymo formos pildymo metu Pirkėjas privalo pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu Paslaugų užsakymo metu ar vėliau buvo pateikti melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi reikalaujami duomenys, Tarpininkas neatsako už savalaikį ir tinkamą šios sutarties vykdymą. Pirkėjas nemokamai suteikia Tarpininkui teisę naudotis pateiktais duomenimis tiek kiek reikalinga Sutarties vykdymui. Pirkėjas atsako už pateikiamų duomenų teisingumą.
4.3. Tarpininkas turi teisę atsisakyti teikti Paslaugas, jei Paslaugų užsakymo metu ar vėliau buvo pateikti melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi reikalaujami duomenys. Tokiu atveju atsakomybę už pateiktų duomenų išsamumą bei tikslumą atsako Pirkėjas.
4.4. Tarpininkas privalo:
4.4.1. laikytis Sutarties 5 skyriuje apibrėžto konfidencialumo.
4.5. Dėl savo įsipareigojimų nevykdymo arba netinkamo vykdymo Šalys atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

5. KONFIDENCIALUMAS

5.1. Tarpininkas įsipareigoja laikyti paslaptyje ir neatskleisti tretiems asmenims Pirkėjo užsakymo formoje pateikiamų duomenų (išskyrus dovanų čekius pateikusias įmones, kai tai yra būtina, siekiant užtikrinti tinkamą paslaugų teikimą).

6 . KITOS SĄLYGOS

6.1. Visus dėl Sutarties vykdymo iškilusius nesutarimus Šalys įsipareigoja spręsti derybomis.
6.2. Jeigu ginčai ar nesutarimai, kylantys dėl Sutarties vykdymo, neišsprendžiami derybomis, jie sprendžiami teisme Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

REKVIZITAI:
ERDESA,UAB
Sakalų g. 6, LT-08124, Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 124895957
 
PVM mokėtojo kodas: LT248959515
Tel.: +370 (5) 212 32 50
El. Paštas
 info@erdesa.lt ; uzsakymai@erdesa.lt
AB SEB bankas (SWIFT:CBVILT2X)
Sąsk.Nr. LT227044060001361679